Instagram Takipçi hilesi

Instagram Takipçi hilesi

Takipçi kasmak istiyorsan eğer aynı tarz paylasimlar yapan ve yüksek takipçili sayfalarin sahipleri ile arkadaş olmak. 
satın alınan takipçi beğeni yapmaz, beğeni alırsan saniyede 1000 ve üzeri ile komik olursun insanlar buna dikkat ediyorlar. 
bir şekilde yüksek takipçili kimseler ile kankasal faaliyet geliştirmek gerek. 
şu an 62 bin civarı takipçili bir hesabım var. bundan yaklaşık bir yıl önce 70 k 80 k 100 kusur k ve 650 k takipçisi olan arkadaşlarım oldu. onların beğenileri ve yorumları ile binlerle kişinin kesfetine çıktım. 3 k iken kısa sürede arttı. istersen mükemmel fotoğraf çek hiç farketmez ya sansasyon yaratıp dikkat çekeceksin ya da birileri seni kollayacak. bu şekilde çok fazla sayfanın 100 binleri gördüğüne şahit oldum.  Ayrıca günlük olarak hitap ettiğiniz kesime yönelik paylaşımlar yapıp bilgilendirme, yeni bir şeyler gösterme hususlarına önem vermek. insanların sorularına cevap vermek, yardımcı olmak. işim dijital danışmanlık, içerik üretimi vs. 
şimdi markalar bütçe ayırmadan takipçi artırmak istiyor. sanırım bu sektörde çalışan herkesin en fazla duyduğu şey ''ya şu takipçi sayımızı artıralım ama bütçe ayıramıyoruz.''dur. 
şimdi iş marka hesabı olunca zorlaşıyor çünkü esnekliğin yok. kişisel hesaplarda ise daha kolay.
öncellikle telefona instagram üzerinden istatistik sağlayan app'lerden birini yüklemek gerekiyor. bu sayede kim unfollow etti, hangi hashtagler en fazla instagram takipçi hilesi getirdi vs. öğrenebiliyorsunuz. ben kişisel hobi sayfam için takipçiler+'yı kullanıyorum. 
hashtag takibi çok önemli olduğu gibi doğru hashtagleri de kullanmak çok önemli. bunun için de app'ler var. en popüler hashtagleri direkt kopyala yapıştır yapabiliyorsunuz. 
ınstagram'da yüksek takipçili sayfalar var. bunlar başka sanatçıların işlerini ''feature'' ediyorlar. onların hashtagleri mutlaka kullanılmalı. hatta özelden iletişime geçmeyi de deneyebilirsiniz. oradan da instagram takipçi hilesi gelecektir. 
bu hesap özelinde fotoğraflar çok kötü çekilmiş. yapılan iş kötü demiyorum ama fotoğraflar kötü. masaya koyup, hep aynı açıdan çekmeyi deneyebilirsiniz. belki biraz vinyet vs. kullanılabilir. her ne yaparsanız yapın içerik kötüyse takipçi gelmez, gelen de gider. 
bunun dışında düzenli içerik girmek de önemli. haftada bir, zamanınız varsa 2 içerik fayda getirecektir. sayfanın amacı dışında içerik de girmeyi önermiyorum. 
son olarak takipçi satın alma sitelerindeki free trial'lar 200-300 takipçi getirmek için kullanılabilir. sayfa ilk açıldığında 0'dan başlamaktan iyidir. 
ha bir de mevzu çok niş. o nedenle aslında hesabın takipçi sayısı gayet yerinde şu an. zamanla artacaktır da. 

2018-09-14 21:27:15

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Instagram Takipçi hilesi

Instagram Takipçi hilesi

Takipçi kasmak istiyorsan eğer aynı tarz paylasimlar yapan ve yüksek takipçili sayfalarin sahipleri ile arkadaş olmak. 
satın alınan takipçi beğeni yapmaz, beğeni alırsan saniyede 1000 ve